Hakkımızda

Tekiz Makine'ye Hoş Geldiniz!

Sıvı, aerosol dolumu, kozmetiklerin işlenmesi ve paketlenmesi için otomatik makinelerin tasarım ve üretiminde Türkiye lideri olan Tekiz Makine: anahtar teslim projelerde; mühendislik tasarımı, montajı, ekipman tedariğini gibi alanlarda birçok ünlü imalat firması ve teknik ve mühendislik firması ile birlikte çalışmıştır. 

Çeşitli ülkelerde birçok farklı sektörden oluşan müşteri porföyümüz sayesinde tesis kurulumundan, test çalıştırılmasına ve teknik satış destek hizmetlerine yeteneklerimizi geliştirdik, aynı zamanda değerli saha deneyimleri kazandık ve şirketin teknik standardını yükselttik.

Yıllar boyunca edindiğimiz sektör bilgi ve tecrübesiyle onlarca ülkeden yüzlerce memnun müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Unutmayın biz yalnızca makina üretmiyoruz, çözüm üretiyoruz!

İster, sektöre yeni girmiş olun, ister mevcut firmanızı iyileştirmek ya da büyütme niyetinde olun. Size uygun ve size özel tasarlanmış, sunabileceğimiz bir çözümümüz mutlaka var.

Sizleri tanımamız ve çözümlerimizi sunmamız için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Sektörümüzde biz, TEKİZ. Çözüm üretiriz.

hakkimizda_hosgeldiniz_gorseli_Tekiz_gorsel_tiny
hakkimizda_avantajlarimiz_gorseli

0

yıllık
sektör tecrübesi

0

farklı
firma

0

ülke

0

müşteri
memnuniyeti

Değerlerimiz

Bütüncül Yaklaşım

Firmamızın  uzmanları, müşterilerimizin işlerini optimize etmelerine, üretim süreçlerini ve riskli operasyonları iyileştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Verimli, sürdürülebilir üretimi mümkün kılıyoruz.

Gizlilik ve Güvenlik

Yeteneklerimiz ve entelektüel sermayemiz, derin endüstri uzmanlığımız ve uygulamalı, işbirliğine dayalı yaklaşımımızla güçlendirilmiştir. 

Vizyoner Bakış

Sektör tecrübemiz sadece ürettiğimiz makinalardan ibaret değil. Sektör okumaları ve uzmanlığımızı bir araya getirdiğimizde, müşterilerimiz için yaşanabilecek sorunlara çözümler sunmuş oluyoruz.

Kaliteli Servis

Uzmanlarımız, başkalarının görmediğini görür, geleneksel düşünceye meydan okur ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunar.

Takım Oyunu

İşimiz çözüm üretmek. Bunu müşterilerimiz ile adeta bir takım olarak başarıyoruz. Birlikte güzel işlere imza atıyoruz.

Müşterilerimiz

Mümkün olan en iyi işi yapmaya kararlıyız. Güven ve karşılıklı saygı üzerine inşa edilmiş kalıcı müşteri ilişkileri geliştirmekten gurur duyuyoruz.

Müşterilerimiz arasında dünyanın çeşitli ülkelerinden, bulunduğu coğrafya ve sektörde lider firmalar yer almaktadır. Bizimle çalıştıktan sonra verimlilik ve üretimde hassasiyet artışı sağlandığı için referans niteliğinde tavsiyeler ile memnun müşteri ağımız giderek genişlemektedir. 

Bununla iftihar ediyoruz.

 

Hakkimizda_guven
hakkimizda_memnun_musteri

Üretim Süreçlerinizi Optimize Etmek mi İstiyorsunuz?